Odalarımız

Standart Çift Kişilik Oda

Standart çift kişilik odalarımızın her birinde özel banyo, havlu, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri, saç kurutma makinesi, eşya dolabı, klima, düz ekran TV, mini bar, oturma alanı ve telefon bulunmaktadır. Ayrıca araç kiralama, bebek yatağı, ek yatak, oda servisi, mama sandalyesi, sauna, Türk hamamı, tur rehberliği ve günlük kat hizmetleri gibi pek çok imkan sağlanmaktadır.

ODAYA GİT
Room Image

Standart Ayrı Yataklı Oda

Standart iki ayrı yataklı odalarımızın her birinde özel banyo, havlu, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri, saç kurutma makinesi, eşya dolabı, klima, düz ekran TV, mini bar, oturma alanı ve telefon bulunmaktadır. Ayrıca araç kiralama, bebek yatağı, ek yatak, oda servisi, mama sandalyesi, sauna, Türk hamamı, tur rehberliği ve günlük kat hizmetleri gibi pek çok imkan sağlanmaktadır.

ODAYA GİT
Room Image

Standart Tek Kişilik Oda

Standart tek kişilik odalarımızın her birinde özel banyo, havlu, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri, saç kurutma makinesi, eşya dolabı, klima, düz ekran TV, mini bar, oturma alanı ve telefon bulunmaktadır. Ayrıca araç kiralama, bebek yatağı, ek yatak, oda servisi, mama sandalyesi, sauna, Türk hamamı, tur rehberliği ve günlük kat hizmetleri gibi pek çok imkan sağlanmaktadır.

ODAYA GİT
Room Image